O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Mokry Dwór - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mokry Dwór i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mokry Dwór, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wrocławski.

Zarys jakości jak też skali działania sieci Airmax

AirMAX to sprawdzona od dawna profesjonalność, nie tylko miejscowość Mokry Dwór cały czas poddaje próbie rzetelność naszych usług, ale i całe województwo dolnośląskie jak również województwa sąsiednie. Jest to dla nas zaszczyt i najlepsza rekomendacja. Mokry Dwór - dziękujemy Wam za Wasze zaufanie.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV internetowa na żywo + rozmaite serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu rozwiązań multimedialnych, jak np. TV internetowa na żywo – dostępnych w różnych wariantach do wyboru.

Internet i telewizję w pakiecie kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Proponowane pakiety obejmują zróżnicowany zakres kanałów i zróżnicowane dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed rozpoczęciem współpracy uważnie poznać regulamin danego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

Internet i telewizja w pakiecie Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka, Instagrama czy YouTuba, odezwij się do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Uwaga – w celu osiągnięcia szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do największych, kinowych hitów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W odróżnieniu od Internetu LTE, otrzymujesz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz sportowcom oraz transferujesz nawet duże pliki ile chcesz - na paru urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba marnować czasu na ładowanie stron czy stale odświeżać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Działa w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Mokry Dwór. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w mieszkaniu lub w środowisku pracy przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Solna Szymanów Wilczkowice Smolec Dobrzykowice Pustków Wilczkowski Stróża Krobielowice Zybiszów Wilczyce Borzygniew Zabrodzie Wilkowice Nadolice Wielkie Kąty Wrocławskie Gajków Jaszkotle Kunów Wrocław (Fabryczna) Wierzbice Mokry Dwór Strzeganowice Wilczków Wysoka Byków Piotrówek Kuklice Bogusławice Maniów Ujów Strzegomiany Oleśniczka Milin Pełcznica Maniów Mały Mietków Kamionna Pożarzyce Radwanice Kamień Maniów Wielki Mirków Zacharzyce Komorowice Różaniec Czernica Jaksonów Jezierzyce Wielkie Mędłów Wojnarowice Domanice Wojnowice Galowice Szukalice Suchy Dwór Jordanów Śląski Nadolice Małe Wrocław (Psie Pole) Popowice Proszkowice Księginice Małe Kobierzyce Ozorzyce Mirosławice Mnichowice Wojtkowice Wrocław (Krzyki) Chrząstawa Mała Królikowice Nasławice Kiełczów Żórawina Chrzanów Damianowice Wrocław (Muchobór) Pustków Żurawski Strachów Krzeptów Polakowice Cieszyce Tyniec Mały Krzyżowice Domasław Krzyków Chwałów Kamieniec Wrocławski Sobótka Cesarzowice Rzeplin Zagródki Ręków Winna Góra Stary Zamek Żerniki Wielkie Przezdrowice Michałowice Wawrzeńczyce Świątniki Szczepankowice Chrząstawa Wielka Rogów Sobócki Wszemiłowice Domaszczyn Nowa Wieś Kącka Ślęza Mokronos Górny Kątna Wrocław (Klecina) Żerniki Małe Milejowice Iwiny Łukaszowice Wojkowice Mleczna Bielawa Nowa Wieś Wrocławska Brzezia Łąka Biestrzyków Wrocław Bielany Wrocławskie Biskupice Piława Jeszkowice Mokronos Dolny Kiełczówek Ratowice Żerzuszyce Owsianka Janówek Glinica Kozłów Księginice Szczodre Długołęka Dzikowa Krajków Bratowice Żerniki Wrocławskie Gniechowice Wieściszów Turów Małuszów Magnice Kilianów Wrocław (Leśnica)

W przeciągu około 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla wszystkich zjawiskiem na tyle codziennym, że bardzo trudno na ten moment nawet wyobrazić sobie biznes bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie wiedzy i talentu. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak co najmniej kilka, w tym także w miejscowości Mokry Dwór. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby niezorientowane w tematach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która forma łączności sprosta ich indywidualnym preferencjom. Z tego powodu polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax gwarantuje wszystkim zainteresowanym szybki i satysfakcjonujący dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Mokry Dwór. Ponadto zyskujesz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, cenników, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących rabatów u wiodących przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Mokry Dwór. W ramach prowadzonej działalności zapewniamy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także TV online i telefonię stacjonarną. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - za 0 zł. Masz prawo rozwiązać umowę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują za darmo publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie