Airmax Internet Pawłów zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Pawłów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pawłów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pawłów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat raciborski.

światłowód Pawłów

Airmax Światłowód Pawłów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Pawłów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Pawłów. Oferujemy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych profitów pod postacią: braku kabli (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie kabla. W przypadku tej technologii infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Pawłów, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Pawłów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie