O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Smolice - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Smolice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Smolice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

światłowód Smolice

Airmax Światłowód Smolice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Smolice. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe korzyści w formie: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Smolice
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w Internecie i najlepsze serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax otwiera przez użytkownikiem dostęp także do różnych rozwiązań multimedialnych, jak TV w Internecie – w kilku dogodnych wariantach do wyboru.

Pakiet Internet + TV zamówisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu obligatoryjnie poznać regulamin wybranego dostawcy multimediów. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem plików, dostęp do filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, otrzymujesz superszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to idealna propozycja Internetu dla domu oraz do firmy. Dostęp do sieci jest możliwy w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij swoją przygodę z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Smolice. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Bednary Budzieszowice Trzeboszowice Makowice Kuropas Puszyna Ścibórz Ulianówka Korfantów Domaszkowice Paczków Wierzbie Suszkowice Węża Pniewie Biskupów Kwiatków Śmieciak Ścinawa Nyska Podkamień Rzymkowice Konradów Reńska Wieś Stary Paczków Prusinowice Kępnica Nowy Świętów Goszowice Buków Śliwice Chróścina Przechód Głębinów Radzikowice Lubiatów Piechocice Wilamowa Ligota Wielka Strobice Ratnowice Bielice Rynarcice Rączka Ścinawa Mała Nieradowice Janowa Sadurczyce Pleśnica Kubice Jasienica Górna Lasowice Wierzbięcice Jodłów Malerzowice Małe Kuźnica Ligocka Siedlec Meszno Nysa Gryzów Lisie Kąty Ogonów Kałków Czarnolas Jarnołtów Burgrabice Sidzina Goświnowice Włostowa Wójcice Gościce Wyszków Śląski Sękowice Głuchołazy Chałupki Bodzanów Przydroże Wielkie Mańkowice Sarnowice Nadziejów Białowieża Skorochów Dobrzyków Unikowice Hanuszów Ujeździec Charbielin Iława Niesiebędowice Niwnica Starowice Smolice Biechów Lipowa Sowin Siestrzechowice Morów Gierałcice Goraszowice Konradowa Smolarnia Jasienica Dolna Myszowice Wierzbno Lasocice Maciejowice Markowice Stara Jamka Biała Nyska Piotrowice Nyskie Korzekwice Jędrzychów Bykowice Brzeziny Sławniowice Mroczkowa Koperniki Hajduki Rysiowice Kamienica Nowaki Nowy Las Stary Grodków Łambinowice Skoroszyce Wielkie Łąki Grądy Broniszowice Okopy Frydrychów Drogoszów Regulice Otmuchów Ulanowice Kijów Pakosławice

W trakcie minionej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla wszystkich ludzi zjawiskiem do tego stopnia zwykłym, że bardzo trudno teraz nawet wyobrazić sobie biznes oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z ludźmi z całego świata, udostępnianie różnych plików czy też rozwijanie kompetencji. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Smolice. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów konsumenta czy przedsiębiorcy i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich specjalnym potrzebom. Z tego powodu polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax gwarantuje użytkownikowi sprawny i efektywny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Smolice. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, wysokości abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u poszczególnych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Smolice. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo także programy TV online i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - całkowicie za darmo. Masz prawo zrezygnować ze współpracy w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują także darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń z zagranicą.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie