Airmax Internet Kuźnica Dąbrowska - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Kuźnica Dąbrowska - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kuźnica Dąbrowska i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kuźnica Dąbrowska, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat namysłowski.

światłowód Kuźnica Dąbrowska

Airmax Światłowód Kuźnica Dąbrowska bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kuźnica Dąbrowska.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Kuźnica Dąbrowska. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych profitów w postaci: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tej technologii okablowania po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów może zająć wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kuźnica Dąbrowska, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Kuźnica Dąbrowska
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie