Airmax Internet Krzyżkowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Krzyżkowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Krzyżkowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Krzyżkowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat prudnicki.

światłowód Krzyżkowice

Airmax Światłowód Krzyżkowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Krzyżkowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Krzyżkowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych zalet w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu czasem trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Krzyżkowice, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Krzyżkowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie