Airmax Internet Wrocław (Jerzmanowo): Już jest - ultraszybki internet światłowodowy w Jerzmanowie

Internet Jerzmanowo - Interesuje Cię naprawdę szybki i niezawodny internet Wrocław (Jerzmanowo) – do domu, mieszkania lub firmy? Najwięksi dostawcy internetu z Jerzmanowa albo w przeszłości Cię rozczarowali, albo ich obecne propozycje nie spełniają Twoich potrzeb? Zmień aktualnego operatora na Airmax i przekonaj się, że najlepszy internet Wrocław (Jerzmanowo) jest w Twoim zasięgu!

Airmax to lokalny dostawca innowacyjnego internetu – superszybkiego, bezawaryjnego i niezwykle elastycznego, dla użytkowników domowych, odbiorców b2b oraz klientów instytucjonalnych. Zasięgiem sieci Airmax objęte jest aktualnie całe woj. dolnośląskie, w tym miejscowość Wrocław (Jerzmanowo) oraz ościenne miasteczka i wioski. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam dostarczać usługę do różnorodnych obszarów, także tych trudnych pod względem zasięgu, do których nie są w stanie dotrzeć nawet dostawcy internetu z Jerzmanowa.

Naszym głównym rozwiązaniem jest światłowód bezprzewodowy AirFiber. Jako nieliczni w Jerzmanowie oferujemy światłowodowy internet bezprzewodowy i dostarczamy użytkownikom wygodne łącze symetryczne. Parametry jesteśmy w stanie dopasować do wymagań zamawiającego, zmieniając m.in. prędkość łącza, koszt miesięcznego abonamentu czy okres trwania umowy. O pionierskości naszych produktów internetowych każdy klient może przekonać się podczas darmowego i niezobowiązującego okresu testowego.

Jeśli internet Wrocław (Jerzmanowo), to tylko od Airmax!

światłowód Wrocław (Jerzmanowo)

Internet AirFiber Wrocław (Jerzmanowo) – światłowód, jakiego jeszcze nie znałeś

AirFiber – internet światłowodowy Wrocław (Jerzmanowo) to innowacyjne rozwiązanie, zaspakajające potrzeby najbardziej wymagających klientów. Brak limitu danych, ekspresowe uruchomienie oraz stałe, niewiarygodnie wysokie prędkości przesyłu bez względu na porę dnia, ilość użytkowników i pogodę, to zaledwie garstka czekających Cię korzyści. AirFiber sprawdzi się zarówno jako światłowód dla biznesu, jak i internet na potrzeby prywatne.

Airmax doprowadza internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego. Układany jest on rozmaitymi metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych albo przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber. To właśnie AirFiber – bezprzewodowy światłowód Wrocław (Jerzmanowo), jest naszym sztandarowym rozwiązaniem. Prędkość rzędu 15 Gb nie pozostawia wątpliwości, że AirFiber to aktualnie najszybszy internet w Jerzmanowie i bez wątpienia najtańszy światłowód w Jerzmanowie o takich parametrach.

Następnym, kluczowym atutem internetu AirFiber jest brak infrastruktury kablowej. Nie znajdziesz tutaj żadnych nieestetycznych i często psujących się kabli. Proces instalacji światłowodu jest bardzo prosty i nie wymaga wzywania firmy montażowej. Światłowód AirFiber 24h/7 działa z pełnym potencjałem. Intensywne opady czy fizyczne uszkodzenia nie stanowią zagrożenia dla infrastruktury AirFiber. A warto mieć na uwadze, że usuwanie awarii okablowania bywa bardzo trudne i długie. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber, bez problemu podłączysz do sieci wszystkie potrzebne urządzenia, nie martwiąc się spadkiem parametrów. Możesz śmiało podpiąć PlayStation, smart TV, komputer, dekoder oraz smartfony wszystkich domowników.

A jeśli potrzebujesz ultraszybkiego i niezawodnego internetu jedynie cyklicznie lub jednorazowo, wybierz internet stacjonarny Wrocław (Jerzmanowo) w systemie prepaid, czyli bez zobowiązań.

AirFiber to prawdopodobnie najlepszy światłowód w Jerzmanowie, a może i w całej Polsce...

Światłowód Wrocław (Jerzmanowo) mapa

Zobacz, czy Twój adres jest w zasięgu usługi AirFiber lub od razu skontaktuj się z nami. Nasi doradcy pomogą Ci wybrać perfekcyjnie dopasowaną formę dostępu do internetu w konkretnym miejscu. Dodatkowo możemy szczegółowo porównać propozycje różnych operatorów. Wiemy, jakie promocje na internet Wrocław (Jerzmanowo) dostawcy oferują właśnie teraz!

Światłowód Wrocław (Jerzmanowo)
image/svg+xml
internet Wrocław (Jerzmanowo)

Airmax Internet Wrocław (Jerzmanowo) i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie