Airmax Internet Łażany: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Łażany - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Łażany i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Łażany, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat świdnicki.

światłowód Łażany

Airmax Światłowód Łażany bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Łażany.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Łażany. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od popularnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz wszechstronnych korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów pod postacią: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku tej technologii okablowania zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Łażany, szybko podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Łażany
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie