Airmax Internet Bzinica Stara - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Bzinica Stara - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bzinica Stara i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bzinica Stara, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat oleski.

światłowód Bzinica Stara

Airmax Światłowód Bzinica Stara bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bzinica Stara.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Bzinica Stara. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie szpeci domu i ogrodu), zaskakującej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla często zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bzinica Stara, z łatwością można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Bzinica Stara
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie