Airmax Internet Maciejów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Maciejów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Maciejów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Maciejów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat kluczborski.

światłowód Maciejów

Airmax Światłowód Maciejów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Maciejów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Maciejów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe wartości w postaci: braku kabli (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku technologii tej okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu często zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Maciejów, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Maciejów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie