Airmax Internet Świerczów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Świerczów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Świerczów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Świerczów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat górowski.

światłowód Świerczów

Airmax Światłowód Świerczów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Świerczów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Świerczów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie szpeci budynku i posesji), niesamowitych szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może trwać sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Świerczów, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Świerczów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie