Airmax Internet Proszyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Proszyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Proszyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Proszyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat polkowicki.

światłowód Proszyce

Airmax Światłowód Proszyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Proszyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Proszyce. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe profity w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku tego Internetu okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Proszyce, szybko można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Proszyce
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie