Airmax Internet Zakrzów Turawski - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Zakrzów Turawski - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Zakrzów Turawski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Zakrzów Turawski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat opolski.

światłowód Zakrzów Turawski

Airmax Światłowód Zakrzów Turawski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Zakrzów Turawski.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Zakrzów Turawski. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber umożliwia uzyskanie prędkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego światłowodu, tj. rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich korzyści standardowego światłowodu, oferuje także dodatkowe zalety w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie szpeci budynku i posesji), niesamowitych szybkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenie przewodu. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber przewodów zwyczajnie nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli może trwać sporo czasu. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Zakrzów Turawski, łatwo podłączysz do sieci wiele urządzeń. W naszej ofercie znajduje się także opcja Internetu bez umowy – na kartę.

Światłowód Zakrzów Turawski
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie