Airmax Internet Gnojna - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Gnojna - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gnojna i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gnojna, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat brzeski.

światłowód Gnojna

Airmax Światłowód Gnojna bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gnojna.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Gnojna. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości podobnych lub nawet większych od klasycznego światłowodu, tj. średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także wiele innych korzyści w formie: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że naprawa przewodów na ogół zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gnojna, szybko i łatwo podłączysz do sieci cały wachlarz urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Gnojna
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie