Airmax Internet Chróścina - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Chróścina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Chróścina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Chróścina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Chróścina

Airmax Światłowód Chróścina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Chróścina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Chróścina. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz kompletu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkową wartość w formie: braku przewodów (nie rujnuje estetyki budynku i posesji), niesamowitej szybkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów czasem zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Chróścina, nareszcie podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Chróścina
image/svg+xml
internet Chróścina

Airmax Internet Chróścina i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie