Airmax Internet Boguszyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Boguszyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Boguszyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Boguszyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat strzeliński.

światłowód Boguszyce

Airmax Światłowód Boguszyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Boguszyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Boguszyce. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia uzyskiwanie prędkości porównywalnych lub nawet większych od popularnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści tradycyjnego światłowodu, ma także wiele innych profitów pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, prostoty montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku tej technologii okablowania zwyczajnie nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania może zająć sporo czasu. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Boguszyce, szybko podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Boguszyce
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie