Airmax Internet Sarny: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Sarny - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Sarny i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Sarny, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat sieradzki.

światłowód Sarny

Airmax Światłowód Sarny bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Sarny.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Sarny. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe profity w postaci: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku tego Internetu infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że naprawienie przewodów na ogół trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Sarny, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Sarny
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie