O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Domaszczyn - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Domaszczyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Domaszczyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat wrocławski.

światłowód Domaszczyn

Airmax Światłowód Domaszczyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Domaszczyn. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten umożliwia osiągnięcie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wartość dodaną pod postacią: braku okablowania (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawa przewodu zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber, szybko podłączysz do sieci cały zestaw urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

Telewizja internetowa na żywo oraz popularne usługi multimedialne

Internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do przeróżnych serwisów multimedialnych, takich jak telewizja internetowa na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Internet i TV w jednym kupisz za pośrednictwem jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed finalizacją transakcji uważnie sprawdzić warunki konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Powinny tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, długości współpracy, oferty kanałów, a także szczegóły dotyczące aktualnej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na rozmiary plików, ale także fantastyczna stabilność usług, niespotykana w rozwiązaniach mobilnych.

Jeżeli chcesz korzystać z szerokiej oferty usług multimedialnych, np. social mediów, zadzwoń do nas, a opowiemy Ci o szczegółach.

Ważne – w celu uzyskiwania prędkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry router z portem 1000 Mb/s lub szybszym.

Szybki, nielimitowany Internet to brak zmartwień transferem plików, możliwość oglądania filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W przeciwieństwie do łącza oferowanego przez operatorów komórkowych, zyskujesz ultraszybki Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy pogody za oknem. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście pozbawiony limitu. Oglądasz ulubione filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki bez jakichkolwiek limitów - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie musisz długo czekać aż strona się załaduje czy ciągle odnawiać upload lub download danych. Airmax to wspaniała opcja Internetu dla rodziny oraz dla firm. Umożliwia korzystanie z sieci w każdym zakątku w mieszkaniu czy w firmie. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z ultraszybkim Internetem Airmax w miejscowości Domaszczyn. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć wszystkie korzyści. Przetestuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w domu lub w biurze przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Wawrzeńczyce Nowa Wieś Kącka Jeszkowice Galowice Kozłów Wrocław (Leśnica) Byków Bratowice Pełcznica Różaniec Jordanów Śląski Kąty Wrocławskie Chrząstawa Mała Borzygniew Strachów Brzezia Łąka Żerniki Małe Maniów Proszkowice Damianowice Wilczków Żerniki Wrocławskie Ratowice Bielany Wrocławskie Sobótka Długołęka Mnichowice Radwanice Dzikowa Mirków Domaszczyn Mleczna Piława Wrocław (Klecina) Świątniki Przezdrowice Kątna Iwiny Szukalice Mokronos Górny Chrzanów Tyniec Mały Krzyżowice Rogów Sobócki Kunów Pustków Żurawski Milejowice Czernica Nowa Wieś Wrocławska Piotrówek Księginice Małe Stary Zamek Wilkowice Jezierzyce Wielkie Krajków Wrocław Kamień Biskupice Nadolice Małe Pożarzyce Jaksonów Wrocław (Fabryczna) Wojtkowice Wrocław (Krzyki) Strzeganowice Mokronos Dolny Oleśniczka Zacharzyce Mędłów Popowice Krzeptów Rzeplin Nadolice Wielkie Ręków Polakowice Łukaszowice Żerniki Wielkie Stróża Zybiszów Nasławice Zabrodzie Szczodre Owsianka Zagródki Solna Ślęza Szczepankowice Kobierzyce Turów Krzyków Wrocław (Muchobór) Bielawa Mirosławice Kamieniec Wrocławski Wilczkowice Winna Góra Domasław Wszemiłowice Michałowice Wysoka Strzegomiany Chrząstawa Wielka Domanice Ozorzyce Bogusławice Królikowice Gajków Wojkowice Mietków Komorowice Szymanów Ujów Małuszów Cieszyce Janówek Pustków Wilczkowski Maniów Mały Chwałów Kiełczówek Jaszkotle Maniów Wielki Milin Mokry Dwór Żórawina Magnice Suchy Dwór Wilczyce Gniechowice Kuklice Żerzuszyce Smolec Glinica Cesarzowice Wierzbice Kilianów Wojnarowice Dobrzykowice Wojnowice Biestrzyków Wrocław (Psie Pole) Krobielowice Kamionna Wieściszów Kiełczów Księginice

W ciągu niespełna kilkunastu lat bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego czymś tak codziennym, że trudno w dzisiejszej rzeczywistości chociażby wyobrazić sobie naukę i codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest permanentna komunikacja z przyjaciółmi i rodziną, transfer małych i dużych plików albo rozwijanie wiedzy i umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak parę, także w miejscowości Domaszczyn. Wybór zależy w głównej mierze od wymagań klienta oraz od uruchomionej infrastruktury sieciowej. Na ogół osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają problem z wybraniem zalecanego łącza oraz pozostają mało świadome tego, jaka opcja ma dużą szansę sprostać ich unikatowym wymogom. Właśnie dlatego warto poznać naszą ofertę – Airmax umożliwia klientom błyskawiczny i skuteczny dobór najbardziej optymalnej formy połączenia z siecią z uwzględnieniem podanej przez Ciebie lokalizacji – w tym dla miejscowości Domaszczyn. Co więcej zyskasz szansę porównania: prędkości Internetu, różnych opcji abonamentowych, czasu trwania umowy oraz bieżących programów rabatowych i lojalnościowych u zaufanych firm.

Nasza firma jest operatorem Internetu. Oferowane usługi są dostępne w miejscowości Domaszczyn. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o największej przepustowości, a także TV przez Internet oraz telefonię internetową. Chcemy działać tak, by dostarczane usługi internetowe były jak najbardziej intuicyjne w użytkowaniu, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy aktualizację oferty dla każdego klienta - w cenie usługi. Możesz rozwiązać umowę w dowolnej chwili. Użytkownicy, którzy używają naszego Internetu światłowodowego, zyskują dodatkowo zewnętrze IP, symetryczne łącza (wgrywanie danych z identyczną prędkością jak ich download) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na Ziemi. Nasi klienci zyskują w pakiecie również bezpłatny multiroom, programy w jakości HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w sieci (wieczorem) oraz realizacji bezpłatnych rozmów z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie