Airmax Internet Świerki: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Świerki - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Świerki i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Świerki, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kłodzki.

światłowód Świerki

Airmax Światłowód Świerki bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Świerki.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Świerki. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również wartość dodaną pod postacią: braku okablowania (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Świerki, z łatwością można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Świerki
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie