Airmax Internet Gębice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Gębice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gębice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gębice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat strzeliński.

światłowód Gębice

Airmax Światłowód Gębice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gębice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Gębice. Oferujemy Internet światłowodowy kablowy, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści pod postacią: braku infrastruktury kablowej (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gębice, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Gębice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie