Łącza AirDirect - z asymetrycznym transferem danych

Łącza AirDirect z asymetrycznym transferem danych
Szybki i niezawodny Internet dla sektora MSP

Łącza AirDirect to profesjonalne rozwiązanie dedykowane mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, które spełnia wszelkie potrzeby MSP w zakresie szybkiej transmisji danych i dostępu do niezawodnego Internetu. Usługa nie wymaga posiadania linii telefonicznej. Dużym firmom i korporacjom, które poszukują wysoce specjalistycznych rozwiązań, polecamy łącza AirExpress.

Działanie łączy AirDirect

Łącza AirDirect dostarczane są wybranym przez klienta medium, może to być światłowód, ethernet lub inny wygodny i gwarantujący niezawodność system. Podłączenie możliwe jest w każdym dowolnym punkcie objętym zasięgiem infrastruktury Airmax. Interface u klienta dobierany jest w oparciu o zapotrzebowanie na przepływność, niezawodność oraz posiadaną przez klienta infrastrukturę. Popularne standardy podłączeń to: 100Base-TX, 1000BASE-T, 10GBASE-LRm 10GBASE-LR, 10GBASE-T. Transmisja objęta jest gwarantowanym SLA, minimalna dostępność w ciągu roku wynosi 99,5%. Łącze AirDirect jest przystosowane do bez kosztowego i nie wymagającego zmiany konfiguracji przejścia na rewolucyjną usługę sieci prywatnej VPN gwarantującej pełne bezpieczeństwo i całkowitą prywatność wymiany danych, transmisji głosu czy video.

Korzyści i zalety łączy AirDirect

 • Niezawodność i bezpieczeństwo transmisji
 • Łatwa komunikacja z Klientami i Partnerami poprzez Internet
 • Brak konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów i nakładów inwestycyjnych w dziale IT (łącza nie wymagają innego sprzętu czy ruterów)
 • Możliwość łatwego wdrożenia usług IP VPN (szyfrowanie danych między oddziałami)
 • Pełna swoboda korzystania z rozwiązań elektronicznego biznesu (przesyłanie dokumentów, obrazów i dźwięku, obrót pieniędzmi online, dostęp do zasobów informacyjnych firmy)
 • Stałe monitorowanie poprawności działania usługi przez zespół specjalistów
 • Szeroki zakres konfiguracji łączy
 • Atrakcyjne ceny

Kontakt

Każdą ofertę dla firm przygotowujemy indywidualnie. Celem uzyskania bezpłatnej wyceny, prosimy o kontakt pod adresem: biuro@airmax.pl.

Łącza AirDirect dostępne są w poniższych opcjach.
Zapraszamy do kontaktu – zaproponujemy Twojej firmie najkorzystniejszą ofertę!

Łącza AirDirect opcja 16Mb opcja 32Mb opcja 64Mb opcja 128Mb opcja 256Mb
 
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
16Mb / 2Mb 32Mb / 4Mb 64Mb / 8Mb 128Mb / 16Mb 256Mb / 16Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.
Łącza AirDirect opcja 512Mb opcja 1Gbit opcja 2Gbit opcja 4Gbit opcja 10Gbit
 
Abonament: telefon
Maks. prędkość transferu
w kierunku do / od Klienta:
512Mb / 64Mb 1024Mb / 128Mb 2048Mb / 256Mb 4096Mb / 512Mb 10240Mb / 1024Mb
Opłata instalacyjna od 1 pln
Przykładowe podane ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Segment MSP

Trudno jest funkcjonować i konkurować w świecie biznesu bez niezawodnych i prostych rozwiązań telekomunikacyjnych. Dostęp do internetu, telefonia, poczta elektroniczna czy hosting stron i aplikacji internetowych są niezbędne dla ciągłości biznesowej każdej firmy, niezależnie od branży i profilu działalności. Dostarczając naszym Klientom najwyższej jakości usługi informatyczne i telekomunikacyjne, pomagamy im zbudować przewagę nad konkurencją, jednocześnie upraszczając codzienną pracę.

AirMAX internet oferuje szeroki wachlarz zaawansowanych, a przy tym łatwych w użyciu usług, dostępnych zarówno pojedynczo, jak i w atrakcyjnych pakietach. Nasze łącza internetowe o gwarantowanej przepustowości pomogą Twoim pracownikom szybciej dotrzeć do ważnych informacji, w ten sposób oszczędzając czas i pieniądze.

Korzyści:

 • Kompletny zestaw niezbędnych rozwiązań na wyciągnięcie ręki
 • Zarządzanie wszystkimi rozwiązaniami telekomunikacyjnymi przez jednego, rzetelnego partnera
 • Możliwość skupienia się na rozwoju firmy
 • Niezawodność i najwyższej klasy wsparcie za konkurencyjną cenę
 • Duże oszczędności i przewidywalne koszty

Prócz wielu produktów opracowanych specjalnie dla klientów biznesowych, w naszej ofercie znajduje się kilka prostych, lecz kluczowych usług, dedykowanych dla małych i średnich firm, które pozwalają zwiększyć skuteczność biznesu.

Do naszych najbardziej popularnych produktów i usług należą:

 • Dostęp do internetu: przystępne cenowo oraz szybkie łącza
 • Usługi transmisji głosu, oferowane w kompleksowych, atrakcyjnych pakietach razem z telefonią IP.
 • Monitoring IP i monitoring środowiskowy
 • Elastyczne usługi hostingu i przechowywania danych

Wybierz z naszej oferty usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb lub skontaktuj się z nami. Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Test prędkości łączy wymaga poprawnego dostępu do sieci na używanym urządzeniu i odbywa się za pośrednictwem strony www. Prędkość Internetu może różnić się w czasie, co oznacza, że wyświetlane rezultaty będą nieco inne w poszczególne dni. Test prędkości łącza można przeprowadzić z wykorzystaniem ogólnodostępnych rozwiązań. Kwestią priorytetową powinno być dla Ciebie to, czy znaleziony test prędkości łącza wyświetla wyniki znajdujące odbicie w rzeczywistości.

Speed Test można wykonać, używając Wi-Fi, lecz trzeba pamiętać, że istnieje ryzyko otrzymania nie w 100% rzetelnych rezultatów.

Z tego powodu najlepsze jest puszczanie testu prędkości łącza zapewniając połączenie z siecią za pomocą kabla Ethernet – oczywiście dotyczy to sytuacji, gdy posiadamy taką opcję.

Wiarygodny rezultat to rezultat obarczony jak najmniejszą ilością przekłamań.

Certyfikowane narzędzie SPEEDTEST umożliwi sprawdzenie wydajności połączenia. Doradzamy także testy za pomocą innego SPEEDTEST z homologacją.