Airmax Internet Miękinia: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Miękinia - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Miękinia i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Miękinia, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat średzki.

światłowód Miękinia

Airmax Światłowód Miękinia bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Miękinia.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Miękinia. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych korzyści w formie: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd domu i ogrodu), rewelacyjnej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że serwis przewodów często trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Miękinia, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Miękinia
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie