O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Mokronos Górny - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mokronos Górny i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mokronos Górny, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Mokronos Górny

Airmax Światłowód Mokronos Górny bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Mokronos Górny. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe wartości pod postacią: braku okablowania (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku technologii tej kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber, z łatwością można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV przez Internet oraz ulubione usługi multimedialne

Internet Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do różnorodnych serwisów multimedialnych, takich jak TV przez Internet – z różnymi opcjami do wyboru.

Pakiet Internet + telewizja możesz kupić u jednego z wielu dostawców. Oferowane pakiety zawierają różny zakres programów i różne dodatki. W związku z tym należy przed wyborem danego pakietu zawsze sprawdzić regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, ilości programów, a ponadto informacje na temat bieżącej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko szybkie pobieranie i wgrywanie danych - bez względu na wielkość plików, ale również fenomenalna stabilność łączy, niespotykana w rozwiązaniach typu Internet mobilny.

Jeśli chcesz korzystać z bogatej gamy usług multimedialnych, np. portali społecznościowych, zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania.

Ważne – w celu uzyskiwania szybkości powyżej 100 Mb, należy kupić optymalny model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Super szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów i seriali w najwyższej rozdzielczości, ciągły dostęp do multimediów oraz zawsze stabilne łącza. W przeciwieństwie do Internetu mobilnego, zyskujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków pogodowych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz wysyłasz i odbierasz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na różnych urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba tracić czasu aż strona się załaduje czy wielokrotnie odnawiać download plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla całej rodziny oraz do firmy. Jest dostępny w każdym zakątku w domu czy w firmie. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Mokronos Górny. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj nasz Internet – za darmo w domu lub w firmie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Smolec Domanice Przezdrowice Bogusławice Milin Oleśniczka Krzyków Wierzbice Strzegomiany Glinica Kuklice Krajków Mleczna Żerniki Wrocławskie Maniów Ozorzyce Michałowice Solna Ślęza Wilczyce Zybiszów Zagródki Jezierzyce Wielkie Mokronos Górny Bielawa Rogów Sobócki Królikowice Wszemiłowice Wojtkowice Ratowice Suchy Dwór Wrocław (Fabryczna) Kiełczów Sobótka Krzeptów Ujów Piława Komorowice Mnichowice Mokry Dwór Rzeplin Wawrzeńczyce Wysoka Domasław Bratowice Kiełczówek Biestrzyków Pustków Żurawski Kamieniec Wrocławski Bielany Wrocławskie Żerzuszyce Krzyżowice Janówek Kunów Radwanice Długołęka Byków Kąty Wrocławskie Chwałów Jaszkotle Galowice Wilkowice Nasławice Kilianów Żerniki Wielkie Różaniec Krobielowice Strachów Księginice Milejowice Cesarzowice Zabrodzie Pustków Wilczkowski Żórawina Gniechowice Gajków Wrocław (Leśnica) Wojkowice Magnice Pełcznica Owsianka Mędłów Cieszyce Borzygniew Jordanów Śląski Strzeganowice Dobrzykowice Damianowice Domaszczyn Wojnarowice Wrocław (Krzyki) Winna Góra Pożarzyce Piotrówek Szukalice Kozłów Nadolice Wielkie Jaksonów Tyniec Mały Dzikowa Nowa Wieś Kącka Popowice Jeszkowice Wieściszów Maniów Mały Małuszów Szczepankowice Brzezia Łąka Chrzanów Wrocław Wilczków Księginice Małe Biskupice Turów Proszkowice Mietków Wilczkowice Zacharzyce Szymanów Ręków Nadolice Małe Wrocław (Klecina) Mirków Kamień Wrocław (Psie Pole) Żerniki Małe Wojnowice Chrząstawa Wielka Świątniki Maniów Wielki Wrocław (Muchobór) Kamionna Iwiny Stary Zamek Chrząstawa Mała Czernica Polakowice Łukaszowice Mokronos Dolny Stróża Kątna Kobierzyce Szczodre Nowa Wieś Wrocławska Mirosławice

W ciągu zaledwie dekady bezproblemowy dostęp do sieci stał się dla każdego zjawiskiem tak powszechnym, że trudno obecnie nawet wyobrazić sobie naukę lub codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z ludźmi z całego świata, transfer zdjęć i filmów albo rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Opcji połączenia z siecią jest jednak parę, także w miejscowości Mokronos Górny. Wybór zależy przede wszystkim od preferencji klienta i od pracującej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na sprawach technicznych, mają kłopot z podjęciem decyzji o wyborze odpowiedniego łącza i są mało świadome tego, która opcja ma dużą szansę sprostać ich specjalnym wymaganiom. Właśnie dlatego polecamy skorzystać z naszej oferty – Airmax umożliwia użytkownikowi błyskawiczny i trafiony dobór naprawdę korzystnej opcji łączności z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – także dla miejscowości Mokronos Górny. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: prędkości Internetu, ceny, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji promocyjnych u sprawdzonych firm.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi świadczymy na obszarze miejscowości Mokronos Górny. W ramach usługi gwarantujemy symetryczny Internet światłowodowy o dużej przepustowości, a także TV przez Internet i telefonię internetową. Zależy nam, aby oferowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego gwarantujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego klienta - całkowicie za darmo. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie zewnętrze IP, symetryczne łącze (wgrywanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na całym świecie. Nasi klienci mogą liczyć także na bezpłatny multiroom, programy HD, 3D oraz inteligentną nagrywarkę. Ponadto Klienci, którzy dokupią telefonię internetową, mają dostęp do bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie