O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Stary Zamek - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Stary Zamek i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Stary Zamek, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

Schemat poziomu oraz obszaru funkcjonowania firmy Airmax

AirMAX to sprawdzona przez tysiące Klientów jakość, nie tylko miejscowość Stary Zamek ciągle poddaje próbie niezawodność naszych usług, ale też całe województwo dolnośląskie a także województwa sąsiednie. Jest to dla nas wyróżnienie i najlepsza rekomendacja. Stary Zamek - pragniemy podziękować za Wasze zaufanie.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV przez Internet i różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax to jednocześnie dostęp do różnych rozwiązań multimedialnych, jak TV przez Internet – z korzystnymi wariantami do wyboru.

Internet TV możesz kupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed zakupem usługi zawsze poznać regulamin wybranego serwisu. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Pakiet 2w1 Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym serwisów społecznościowych, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W porównaniu do Internetu w telefonie, otrzymujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba czekać na załadowanie stron czy kilkukrotnie ponawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Surfowanie jest możliwe w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Stary Zamek. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Wilczków Komorowice Wrocław (Fabryczna) Smolec Jezierzyce Wielkie Strzeganowice Mokronos Dolny Mirosławice Wrocław (Psie Pole) Ręków Dobrzykowice Proszkowice Kilianów Kiełczów Nowa Wieś Wrocławska Pełcznica Brzezia Łąka Sobótka Wrocław (Klecina) Cieszyce Księginice Kunów Biskupice Nadolice Małe Domanice Rzeplin Szymanów Oleśniczka Strachów Janówek Wrocław Bogusławice Mietków Chrząstawa Wielka Krzeptów Wierzbice Mokry Dwór Mleczna Zacharzyce Wojnarowice Krobielowice Różaniec Ozorzyce Iwiny Mędłów Nowa Wieś Kącka Ślęza Chrzanów Gajków Nadolice Wielkie Czernica Chwałów Piława Bielawa Krzyżowice Szczepankowice Wszemiłowice Żerniki Małe Borzygniew Długołęka Kobierzyce Ratowice Milejowice Wrocław (Leśnica) Pożarzyce Wilkowice Kamionna Wilczkowice Stróża Galowice Przezdrowice Mokronos Górny Wrocław (Muchobór) Małuszów Wojnowice Kątna Kozłów Nasławice Żórawina Żerzuszyce Żerniki Wielkie Wilczyce Chrząstawa Mała Maniów Wielki Dzikowa Świątniki Gniechowice Zabrodzie Strzegomiany Polakowice Krzyków Biestrzyków Michałowice Kąty Wrocławskie Rogów Sobócki Wawrzeńczyce Wieściszów Piotrówek Szukalice Domasław Suchy Dwór Mirków Maniów Popowice Tyniec Mały Glinica Cesarzowice Winna Góra Bratowice Ujów Księginice Małe Radwanice Magnice Pustków Żurawski Turów Zagródki Solna Stary Zamek Domaszczyn Kiełczówek Królikowice Zybiszów Krajków Jordanów Śląski Jaszkotle Damianowice Wrocław (Krzyki) Kamieniec Wrocławski Mnichowice Wojkowice Owsianka Maniów Mały Jeszkowice Bielany Wrocławskie Milin Wysoka Jaksonów Łukaszowice Szczodre Kuklice Żerniki Wrocławskie Kamień Pustków Wilczkowski Wojtkowice Byków

W trakcie minionej dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla osób w każdym wieku zjawiskiem do tego stopnia powszechnym, że bardzo trudno teraz nawet wyobrazić sobie biznes albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z Internetem, możliwa jest ciągła komunikacja z bliskimi, udostępnianie zdjęć i filmów czy też rozwijanie pasji. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Stary Zamek. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od dostępnej infrastruktury IT. Często osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich specjalnym oczekiwaniom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje użytkownikowi sprawny i trafny dobór sprofilowanej opcji łączności z uwzględnieniem danej lokalizacji – również dla miejscowości Stary Zamek. Dodatkowo zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych akcji rabatowych u wszystkich przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Stary Zamek. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o dużej przepustowości, a dodatkowo także kanały telewizyjne online i telefonię stacjonarną. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - nieodpłatnie. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują w standardzie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszego Internetu mogą liczyć także na darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie