Airmax Internet Dubidze: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Dubidze - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dubidze i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dubidze, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat pajęczański.

światłowód Dubidze

Airmax Światłowód Dubidze bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dubidze.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Dubidze. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości porównywalnych lub nawet większych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe wartości w formie: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej plątaniny kabli po prostu nie ma, a przecież usunięcie usterki w przypadku okablowania na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dubidze, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Dubidze
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie