Airmax Internet Lipowa - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Lipowa - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lipowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lipowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

światłowód Lipowa

Airmax Światłowód Lipowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Lipowa.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Lipowa. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Lipowa, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Lipowa
image/svg+xml
internet Lipowa

Airmax Internet Lipowa i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie