O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Lipowa - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Lipowa i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Lipowa, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat nyski.

światłowód Lipowa

Airmax Światłowód Lipowa bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Lipowa. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku technologii tej przewodów po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV przez Internet oraz różne serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax otwiera przed Tobą dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych, takich jak TV przez Internet – w różnych wariantach do wyboru.

Internet i TV w pakiecie możesz kupić u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed dokonaniem zakupu zawsze poznać regulamin konkretnego serwisu. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Internet i TV w pakiecie Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem, dostęp do filmów online w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W przeciwieństwie do Internetu na smartfonie, otrzymujesz ultra szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki tyle, ile chcesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba wyczekiwać aż strona się załaduje czy wiecznie odnawiać upload plików. Airmax to znakomita propozycja Internetu dla mieszkania oraz do firmy. Bez problemu działa w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Wystartuj z ultra szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Lipowa. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w domu lub w przedsiębiorstwie przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Trzeboszowice Myszowice Kijów Morów Hajduki Podkamień Kuropas Nysa Pleśnica Wielkie Łąki Niesiebędowice Iława Janowa Jędrzychów Kępnica Ulianówka Piotrowice Nyskie Pakosławice Lasocice Nieradowice Budzieszowice Skoroszyce Gryzów Reńska Wieś Paczków Prusinowice Kwiatków Rączka Ścinawa Nyska Meszno Rysiowice Goraszowice Przechód Brzeziny Siedlec Makowice Niwnica Goświnowice Sadurczyce Frydrychów Buków Głuchołazy Otmuchów Nadziejów Korzekwice Maciejowice Wierzbno Skorochów Sowin Siestrzechowice Charbielin Kamienica Wierzbie Okopy Radzikowice Stara Jamka Wierzbięcice Malerzowice Małe Bednary Sidzina Śliwice Konradów Starowice Korfantów Broniszowice Białowieża Mańkowice Kałków Smolice Śmieciak Burgrabice Pniewie Kuźnica Ligocka Drogoszów Węża Sławniowice Ulanowice Rzymkowice Biała Nyska Lasowice Dobrzyków Goszowice Unikowice Biskupów Wyszków Śląski Wójcice Konradowa Puszyna Grądy Jodłów Nowaki Hanuszów Nowy Świętów Piechocice Bielice Ligota Wielka Wilamowa Lisie Kąty Gierałcice Sękowice Ogonów Głębinów Gościce Koperniki Włostowa Ujeździec Suszkowice Smolarnia Ścinawa Mała Chałupki Lubiatów Biechów Stary Paczków Ratnowice Czarnolas Markowice Łambinowice Regulice Kubice Stary Grodków Nowy Las Jasienica Górna Mroczkowa Domaszkowice Przydroże Wielkie Chróścina Rynarcice Sarnowice Ścibórz Jarnołtów Bodzanów Jasienica Dolna Lipowa Strobice Bykowice

W ciągu zaledwie dekady niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego człowieka zjawiskiem tak powszechnym, że bardzo trudno obecnie nawet wyobrazić sobie biznes albo codzienność bez dostępu do Internetu. Dzięki permanentnemu połączeniu z siecią, zapewniona jest ciągła komunikacja z osobami tysiące kilometrów stąd, udostępnianie zdjęć i filmów czy też rozwijanie kwalifikacji. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Lipowa. Wybór zależy głównie od oczekiwań konsumenta czy przedsiębiorcy i od pracującej infrastruktury IT. Często osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich specjalnym potrzebom. Z tego powodu polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax gwarantuje użytkownikowi błyskawiczny i efektywny dobór naprawdę korzystnej opcji łączności z uwzględnieniem Twojej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Lipowa. Co więcej zapewniamy możliwość porównania: szybkości i stabilności łączy, cen, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących promocji u czołowych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Lipowa. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o dużej przepustowości, a dodatkowo także programy telewizyjne online i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - bezkosztowo. Masz prawo zerwać współpracę w dowolnym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują w pakiecie publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą liczyć także na darmowy multiroom, programy HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie