Airmax Internet Polska Nowa Wieś - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Polska Nowa Wieś - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Polska Nowa Wieś i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Polska Nowa Wieś, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Polska Nowa Wieś

Airmax Światłowód Polska Nowa Wieś bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Polska Nowa Wieś.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Polska Nowa Wieś. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych profitów w postaci: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może zająć wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Polska Nowa Wieś, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Polska Nowa Wieś
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie