Airmax Internet Kalina: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kalina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kalina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kalina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat trzebnicki.

światłowód Kalina

Airmax Światłowód Kalina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kalina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Kalina. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli średnio 15 Gb i więcej. Światłowód AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również wiele innych korzyści pod postacią: braku przewodów (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych prędkości, prostoty instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku światłowodu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często trwa wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kalina, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu cały wachlarz sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Kalina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie