Airmax Internet Jędrzychów - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Jędrzychów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jędrzychów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jędrzychów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat nyski.

światłowód Jędrzychów

Airmax Światłowód Jędrzychów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jędrzychów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Jędrzychów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wartość dodaną w formie: braku kabli (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawienie kabla na ogół trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jędrzychów, z łatwością podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Jędrzychów
image/svg+xml
internet Jędrzychów

Airmax Internet Jędrzychów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie