Airmax Internet Dobijacz: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Dobijacz - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Dobijacz i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Dobijacz, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wieluński.

światłowód Dobijacz

Airmax Światłowód Dobijacz bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Dobijacz.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Dobijacz. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od zwykłego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz wszelkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkową wartość pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), niesamowitej prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber kabli po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem zajmuje wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Dobijacz, z łatwością można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Do wyboru pozostaje również opcja światłowodu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Dobijacz
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie