O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Pleśnica - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Pleśnica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Pleśnica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat nyski.

światłowód Pleśnica

Airmax Światłowód Pleśnica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Pleśnica. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość w formie: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Pleśnica
zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV w sieci i najlepsze serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax gwarantuje jednoczesny dostęp do szerokiego zakresu rozwiązań multimedialnych, jak TV w sieci – z możliwością wyboru dogodnego wariantu.

Pakiet Internet + telewizja nabędziesz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed wyborem danego pakietu sumiennie poznać regulamin wybranego dostawcy. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, oferowanych programów, a ponadto informacje na temat ewentualnej promocji.

Pakiet Internet + telewizja Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również maksymalna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia szybkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Superszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem i odbieraniem danych, dostęp do filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do Internetu na smartfonie, otrzymujesz najszybszy Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani aury za oknem. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki ile chcesz - na paru urządzeniach równocześnie. Nie trzeba wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać pobieranie lub wysyłanie plików. Airmax to dedykowana propozycja Internetu dla domu oraz do pracy. Jest dostępny w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Zacznij pracować z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Pleśnica. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat nyski:

Janowa Budzieszowice Sarnowice Siedlec Łambinowice Przechód Wierzbie Bodzanów Goraszowice Strobice Nadziejów Hanuszów Radzikowice Grądy Regulice Morów Pniewie Ogonów Chróścina Skorochów Goszowice Węża Kamienica Markowice Pakosławice Włostowa Wierzbięcice Biała Nyska Lipowa Jodłów Śmieciak Chałupki Iława Rynarcice Stara Jamka Brzeziny Kuropas Smolarnia Sidzina Ścinawa Nyska Nowy Świętów Charbielin Kępnica Niwnica Koperniki Podkamień Konradów Śliwice Wilamowa Siestrzechowice Bykowice Lisie Kąty Korfantów Dobrzyków Sadurczyce Piechocice Sowin Wójcice Reńska Wieś Broniszowice Bielice Unikowice Meszno Nowy Las Smolice Korzekwice Wierzbno Przydroże Wielkie Lubiatów Sławniowice Białowieża Starowice Jasienica Górna Ujeździec Jasienica Dolna Czarnolas Gościce Kubice Rączka Kwiatków Goświnowice Głuchołazy Stary Paczków Myszowice Domaszkowice Głębinów Okopy Biskupów Ratnowice Trzeboszowice Kałków Ścibórz Drogoszów Prusinowice Gierałcice Sękowice Stary Grodków Buków Puszyna Malerzowice Małe Burgrabice Maciejowice Frydrychów Ścinawa Mała Gryzów Rzymkowice Ulianówka Bednary Nieradowice Hajduki Nowaki Konradowa Rysiowice Ligota Wielka Pleśnica Mańkowice Makowice Lasowice Lasocice Wyszków Śląski Kijów Nysa Niesiebędowice Otmuchów Kuźnica Ligocka Biechów Ulanowice Jarnołtów Wielkie Łąki Piotrowice Nyskie Paczków Jędrzychów Suszkowice Mroczkowa Skoroszyce

W trakcie około 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla każdego z nas zjawiskiem do tego stopnia powszednim, że bardzo trudno na ten moment nawet wyobrazić sobie biznes oraz relaks bez e-życia. Dzięki 24h/7 połączeniu z Internetem, możliwa jest efektywna komunikacja z ludźmi z całego świata, udostępnianie rozmaitych rzeczy czy też rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Pleśnica. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów konsumenta czy przedsiębiorcy i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają kłopot z dobraniem właściwego łącza i są nieświadome tego, która forma łączności może sprostać ich indywidualnym potrzebom. Z tego powodu polecamy rozważyć naszą ofertę – Airmax gwarantuje wszystkim zainteresowanym sprawny i efektywny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem domowej czy firmowej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Pleśnica. Dodatkowo zyskujesz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, wysokości abonamentów, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych promocji u sprawdzonych przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi świadczymy na terenie miejscowości Pleśnica. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o bezkonkurencyjnej przepustowości, a dodatkowo także kanały TV online i telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, aby realizowane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - całkowicie za darmo. Masz prawo zrezygnować w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują za darmo publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na świecie. Użytkownicy naszego Internetu mogą również liczyć na darmowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzynarodowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie