Airmax Internet Gościęcice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Gościęcice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Gościęcice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Gościęcice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat strzeliński.

światłowód Gościęcice

Airmax Światłowód Gościęcice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Gościęcice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Gościęcice. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych zalet w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że serwis kabli czasem trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Gościęcice, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Gościęcice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie