Airmax Internet Chmieleń: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Chmieleń - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaproponować Państwu nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Chmieleń i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Chmieleń, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat lwówecki.

światłowód Chmieleń

Airmax Światłowód Chmieleń bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Chmieleń.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Chmieleń. Dostarczamy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od tradycyjnego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również wiele innych profitów w formie: braku przewodów (nie obniża atrakcyjności domu i ogrodu), dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii plątaniny kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Chmieleń, nareszcie można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. Może zainteresować Cię również opcja światłowodu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Chmieleń
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie