Airmax Internet Mściwojów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Mściwojów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mściwojów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mściwojów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat jaworski.

światłowód Mściwojów

Airmax Światłowód Mściwojów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mściwojów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Mściwojów. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wartość dodaną w postaci: braku okablowania (nie zaburza estetyki budynku i posesji), bardzo dużych szybkości, łatwości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia przewodu. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mściwojów, z łatwością podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Mściwojów
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie