Airmax Internet Bojanice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Bojanice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Bojanice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Bojanice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat świdnicki.

światłowód Bojanice

Airmax Światłowód Bojanice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Bojanice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Bojanice. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od zwykłego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych zalet pod postacią: braku okablowania (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), dużych szybkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla czasem trwa sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Bojanice, z łatwością podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Bojanice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie