Airmax Internet Wielgomłyny: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Wielgomłyny - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wielgomłyny i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wielgomłyny, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat radomszczański.

światłowód Wielgomłyny

Airmax Światłowód Wielgomłyny bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wielgomłyny.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Wielgomłyny. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiąganie szybkości takich samych, a nawet wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkowe korzyści w formie: braku kabli (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, bezproblemowości samodzielnego montażu oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że naprawienie kabli zwykle trwa wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wielgomłyny, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Wielgomłyny
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie