Airmax Internet Radomina: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Radomina - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Radomina i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Radomina, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat wieluński.

światłowód Radomina

Airmax Światłowód Radomina bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Radomina.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Radomina. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wiele innych zalet pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku Internetu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu czasem trwa sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Radomina, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Radomina
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie