Airmax Internet Kokorzyce: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kokorzyce - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kokorzyce i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kokorzyce, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat średzki.

światłowód Kokorzyce

Airmax Światłowód Kokorzyce bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kokorzyce.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Kokorzyce. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. na poziomie 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz wszelkich korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe zalety w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego światłowodu AirFiber okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu może trwać sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kokorzyce, szybko podłączysz do sieci dużą ilość urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Kokorzyce
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie