Airmax Internet Przecznica: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Przecznica - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Przecznica i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Przecznica, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat lwówecki.

światłowód Przecznica

Airmax Światłowód Przecznica bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Przecznica.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Przecznica. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub wyższych od zwykłego światłowodu, tj. minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także wartość dodaną w formie: braku kabli (nie musisz się martwić o efekt wizualny), zawrotnej szybkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i fizyczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber kabli zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu zwykle zajmuje sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Przecznica, z łatwością podłączysz do sieci komplet swoich urządzeń. Do wyboru pozostaje także opcja Internetu bez umowy z przedpłatą - na kartę.

Światłowód Przecznica
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie