O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Kamieniec Wrocławski - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kamieniec Wrocławski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kamieniec Wrocławski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wrocławski.

światłowód Kamieniec Wrocławski

Airmax Światłowód Kamieniec Wrocławski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Kamieniec Wrocławski. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta pozwala na osiąganie szybkości porównywalnych lub nawet większych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również wiele innych profitów w formie: braku kabli (nie odbiera walorów estetycznych budynkowi i posesji), doskonałych prędkości, bezproblemowości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii przewodów po prostu nie ma, a przecież naprawienie okablowania może zająć wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber, łatwo można podłączyć do Internetu całość posiadanych sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV online na żywo i różne rozwiązania multimedialne

Internet światłowodowy Airmax to nie tylko swobodna aktywność w sieci, ale również dostęp do innych multimediów, jak TV online na żywo – z różnymi opcjami do wyboru.

Pakiet Internet + telewizja możesz nabyć u jednego z wielu dostępnych w sieci dostawców multimediów. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowaną ilość stacji i różnorodne treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem transakcji dokładnie przeanalizować regulamin wybranego serwisu multimedialnego. Muszą tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, okresu umowy, liczby programów, a ponadto informacje na temat obowiązującej promocji.

TV z Internetem Airmax to nie tylko wysoki upload i download - bez względu na wielkość plików, ale również bardzo wysoka stabilność łączy, niedostępna np. w przypadku LTE.

Jeśli chcesz mieć dostęp do bogatej gamy rozwiązań multimedialnych, m.in. Facebooka, Instagrama czy YouTuba, napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz dużo więcej informacji.

Pamiętaj – w celu osiągania szybkości 100 i więcej Mb, radzimy zaopatrzyć się w nowoczesny model routera z portem gigabitowym i wyższym.

Ultra szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z przesyłaniem danych, dostęp do największych, kinowych hitów w rozdzielczości Ultra HD, całodobowy dostęp do różnorodnych rozwiązań multimedialnych oraz zawsze stabilna usługa. W porównaniu do Internetu LTE, masz bardzo szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani warunków atmosferycznych. Airmax oferuje dostęp do Internetu naprawdę bez ograniczeń. Oglądasz filmy czy seriale, kibicujesz piłkarzom oraz uploudujesz i downloudujesz nawet duże pliki tyle, ile potrzebujesz - na wielu urządzeniach równocześnie. Nie trzeba marnować czasu na załadowanie stron czy stale ponawiać upload plików. Airmax to wymarzona propozycja Internetu dla mieszkania oraz dla klientów biznesowych. Jest dostępny w każdym pokoju w domu czy w biurze. Pracuj, baw się i ucz z bardzo szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Kamieniec Wrocławski. Zapraszamy do kontaktu, żeby poczuć więcej korzyści. Testuj szybkość naszego Internetu – za darmo w przestrzeni prywatnej lub w przedsiębiorstwie przez cały miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat wrocławski:

Mokry Dwór Kąty Wrocławskie Małuszów Galowice Wierzbice Iwiny Różaniec Sobótka Oleśniczka Żerniki Małe Królikowice Kobierzyce Strzeganowice Wszemiłowice Łukaszowice Nadolice Małe Jaksonów Cieszyce Ratowice Michałowice Wojtkowice Jordanów Śląski Kuklice Rzeplin Owsianka Wojnarowice Wawrzeńczyce Szymanów Borzygniew Wieściszów Kamień Przezdrowice Szczodre Żerniki Wrocławskie Cesarzowice Ujów Czernica Mietków Domaszczyn Popowice Kunów Dzikowa Mokronos Górny Brzezia Łąka Turów Byków Maniów Wielki Pustków Wilczkowski Mirków Księginice Małe Komorowice Kilianów Bielawa Mleczna Chwałów Świątniki Winna Góra Dobrzykowice Chrzanów Chrząstawa Mała Stary Zamek Krzyżowice Jaszkotle Wrocław (Muchobór) Kozłów Nasławice Ozorzyce Strzegomiany Suchy Dwór Tyniec Mały Kiełczówek Szczepankowice Domanice Pustków Żurawski Bogusławice Wojkowice Jeszkowice Biestrzyków Damianowice Kątna Żerzuszyce Nowa Wieś Kącka Maniów Wilczyce Wrocław (Fabryczna) Janówek Milejowice Glinica Wilczkowice Szukalice Długołęka Wysoka Proszkowice Strachów Milin Magnice Krajków Wilkowice Krzyków Ręków Solna Gniechowice Wrocław (Klecina) Radwanice Zabrodzie Wrocław Krzeptów Zybiszów Kamionna Bielany Wrocławskie Piotrówek Wilczków Ślęza Pożarzyce Księginice Żerniki Wielkie Maniów Mały Bratowice Smolec Kamieniec Wrocławski Chrząstawa Wielka Piława Wrocław (Leśnica) Krobielowice Żórawina Mirosławice Biskupice Domasław Pełcznica Mokronos Dolny Zacharzyce Wrocław (Krzyki) Nadolice Wielkie Zagródki Polakowice Mędłów Stróża Wojnowice Rogów Sobócki Mnichowice Jezierzyce Wielkie Wrocław (Psie Pole) Kiełczów Gajków Nowa Wieś Wrocławska

W trakcie zaledwie kilku lat nieograniczony dostęp do wirtualnej rzeczywistości stał się dla każdego zjawiskiem do tego stopnia standardowym, że niełatwo dziś nawet wyobrazić sobie pracę albo spędzanie wolnego czasu bez e-przestrzeni. Dzięki całodobowemu połączeniu z Internetem, możliwa jest łatwa komunikacja z całą kulą ziemską, przesyłanie rozmaitych materiałów czy rozwijanie kwalifikacji zawodowych. Możliwości połączenia z Internetem jest jednak kilka, również w miejscowości Kamieniec Wrocławski. Decyzja, co wybierzemy zależy głównie od oczekiwań internauty i od zaprojektowanej infrastruktury IT. Nierzadko osoby nieorientujące się w zagadnieniach technicznych, mają kłopot z dopasowaniem idealnego łącza i są nieświadome tego, która technologia może sprostać ich niepowtarzalnym preferencjom. Dlatego właśnie polecamy zapoznać się z naszą ofertą – Airmax zapewnia konsumentom i przedsiębiorcom sprawny i satysfakcjonujący dobór optymalnej technologii IT z uwzględnieniem określonej lokalizacji – w tym również dla miejscowości Kamieniec Wrocławski. Dodatkowo zyskasz możliwość porównania: prędkości i stabilności łącza, cen, długości obowiązywania umowy oraz aktualnych rabatów u sprawdzonych dostawców Internetu.

Jesteśmy dostawcą sieci internetowej. Nasze usługi dostarczamy w miejscowości Kamieniec Wrocławski. W ramach współpracy dostarczamy światłowodowy internet symetryczny o bardzo dużej przepustowości, a dodatkowo TV przez Internet i telefon przez Internet. Robimy, co w naszej mocy, aby zapewniane usługi były możliwie najbardziej przyjazne w eksploatacji, dlatego podpisujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy optymalizację oferty dla wszystkich użytkowników - bez kosztów. Masz prawo zakończyć współpracę w każdym momencie. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodu, otrzymują bezpłatnie publiczny adres IP, symetryczne łącze (transfer plików z taką samą szybkością jak ich ściąganie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na naszej planecie. Klienci korzystający z naszej sieci otrzymują w pakiecie także gratisowy multiroom, telewizję w jakości HD, 3D oraz interaktywną nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszej sieci, którzy zamówią telefon, zyskują możliwość korzystania z darmowych rozmów w Internecie (w godzinach wieczornych) i wykonywania darmowych połączeń międzypaństwowych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie