Airmax Internet Kleśniska zapewnia błyskawiczne połączenie online dostosowane do potrzeb mieszkańców, biur oraz firm działających na terenie województwa śląskiego.

Internet Kleśniska - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam powiadomić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kleśniska i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle nowoczesnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kleśniska, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat kłobucki.

światłowód Kleśniska

Airmax Światłowód Kleśniska bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kleśniska.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Kleśniska. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet ten pozwala na osiąganie szybkości porównywalnych lub nawet większych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przeciętnie 15 Gb i więcej. Internet ten, oprócz zestawu zalet tradycyjnego Internetu światłowodowego, ma również dodatkowe profity w postaci: braku kabli (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości montażu bez pomocy fachowca oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie przewodu. W przypadku tego Internetu sieci kabli po prostu nie ma, a przecież naprawienie okablowania na ogół trwa wiele dni. Dzięki sprawdzonemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kleśniska, bez problemu można podłączyć do Internetu cały zestaw sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

Światłowód Kleśniska
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie