Airmax Internet Wawrzyńcowice - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Wawrzyńcowice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wawrzyńcowice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wawrzyńcowice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O niezawodności naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat krapkowicki.

światłowód Wawrzyńcowice

Airmax Światłowód Wawrzyńcowice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Wawrzyńcowice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Wawrzyńcowice. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkowe wartości w postaci: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na estetykę budynku i posesji), dużych prędkości, łatwości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku technologii tej infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że usunięcie usterki w przypadku przewodów często zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Wawrzyńcowice, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Wawrzyńcowice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie