Airmax Internet Kiełczyn: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Kiełczyn - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, najtańszy w swojej klasie internet do domu, firmy, biura. Miło nam zakomunikować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kiełczyn i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle atrakcyjnego dla Klientów i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kiełczyn, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie gratisowego okresu testowego. Najistotniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat dzierżoniowski.

światłowód Kiełczyn

Airmax Światłowód Kiełczyn bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kiełczyn.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Kiełczyn. W naszej ofercie znajdziesz Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wiele innych zalet w postaci: braku przewodów (nie zaburza estetyki domu i ogrodu), dużych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia przewodu. W przypadku Internetu AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu czasem trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kiełczyn, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Kiełczyn
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie