O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Czarnowąsy - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Czarnowąsy i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Czarnowąsy, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat opolski.

światłowód Czarnowąsy

Airmax Światłowód Czarnowąsy bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Czarnowąsy. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskiwanie szybkości takich samych, a nawet wyższych od normalnego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz zestawu zalet standardowego Internetu światłowodowego, oferuje również dodatkową wartość pod postacią: braku przewodów (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych prędkości, prostoty samodzielnego montażu oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i mechaniczne zniszczenia kabla. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber sieci kabli po prostu nie ma, a warto wiedzieć, że usunięcie usterki w przypadku kabli czasem zajmuje wiele dni. Dzięki nowoczesnemu routerowi Airmax Fiber, bez problemu można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Interesującym rozwiązaniem również opcja światłowodu prepaid, czyli bez umowy.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV internetowa na żywo oraz rozmaite serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax oznacza możliwość korzystania z szerokiego zakresu rozwiązań multimedialnych, takich jak TV internetowa na żywo – dostępnych w różnych opcjach.

Internet i telewizję w pakiecie kupisz u dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Oferowane pakiety zawierają zróżnicowany zakres programów i zróżnicowane dodatki. W związku z tym należy przed rozpoczęciem współpracy uważnie poznać regulamin konkretnego dostawcy usług multimedialnych. Muszą tam być wzmianki na temat dostępnych pakietów, okresu umowy, dostępnych w pakiecie programów, a ponadto informacje na temat trwającej promocji.

Internet i telewizja Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na wielkość plików, ale również rewelacyjna stabilność łączy, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w przypadku LTE i Internetu mobilnego.

Jeśli chcesz zyskać dostęp do bogatej gamy serwisów multimedialnych, w tym serwisów społecznościowych, odezwij się do nas, a poznasz dużo więcej korzyści.

Ważne – w celu osiągnięcia szybkości pow. 100 Mb, powinieneś dokupić odpowiedni model routera z portem 1000 Mb/s lub wyższym.

Ultraszybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem plików, dostęp do filmów w najlepszej rozdzielczości, 24-godzinny dostęp do pakietów multimedialnych oraz zawsze stabilna prędkość. W przeciwieństwie do Internetu w telefonie, otrzymujesz ultraszybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani niesprzyjającej pogody. Airmax gwarantuje Internet rzeczywiście bez limitu. Oglądasz nowe filmy i seriale, kibicujesz ulubionym drużynom sportowym oraz transferujesz nawet duże pliki ile chcesz - na paru urządzeniach w tym samym czasie. Nie trzeba czekać aż strona się załaduje czy kilkukrotnie odnawiać transfer plików. Airmax to wspaniała propozycja Internetu dla wszystkich domowników oraz do pracy. Działa w każdym pomieszczeniu w domu czy w biurowcu. Odkryj nową jakość korzystania z sieci z superszybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Czarnowąsy. Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz odkryć więcej korzyści. Testuj Internet Airmax – bezpłatnie w domu lub w środowisku pracy przez 30 dni.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Raszowa Górki Murów Dębiniec Karłowiczki Kotórz Mały Źlinice Brzęczkowice Osiny Sady Antoniów Sarny Wielkie Świerkle Molestowice Szydłowiec Szczedrzyk Magnuszowice Kolonia Jaśkowice Czarnowąsy Wolny Polska Nowa Wieś Nowa Kuźnia Góra Chrzowice Karłowice Babi Las Mechnice Stare Budkowice Ostrówek Pucnik Dąbrówka Łubniańska Przysiecz Tułowice Niewodniki Zimnice Małe Tułowice Małe Michałówek Bierdzany Brynica Winów Stare Siołkowice Węgry Ochodze Stobrawa Złotniki Otok Pustków Krzyżowa Dolina Radomierowice Młodnik Brzezie Kolanowice Narok Gościejowice Zagwiździe Kadłub Turawski Zakrzów Turawski Chrząstowice Roszkowice Krasiejów Boguszyce Dobrzeń Mały Borki Żelazna Nowe Budkowice Tarnica Ozimek Krasna Góra Kaniów Gracze Luboszyce Staniszcze Małe Jełowa Wydrowice Radoszowice Domecko Dębie Turawa Kurznie Chmielowice Dębska Kuźnia Wrzoski Sławice Skarbiszowice Dobrzeń Wielki Komprachcice Lędziny Dylaki Tłustoręby Ligota Tułowicka Ligota Prószkowska Dąbrowa Kały Kosorowice Prószków Folwark Chrząszczyce Schodnia Nakło Jedlice Smolnik Ligota Turawska Tarnów Opolski Kup Kobylno Opole Piotrowa Grabie Surowina Wybłyszczów Zimnice Wielkie Popielów Sosnówka Jaśkowice Kępa Sokolniki Goszczowice Niemodlin Kąty Wawelno Przywory Chróścice Dziekaństwo Łubniany

W ciągu około 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla człowieka zjawiskiem tak codziennym, że bardzo trudno na ten moment nawet wyobrazić sobie biznes bądź codzienne funkcjonowanie bez e-świata. Dzięki nieprzerwanemu połączeniu z siecią, zapewniona jest efektywna komunikacja z ludźmi na całym świecie, udostępnianie małych i dużych plików czy też rozwijanie wiedzy i talentu. Form połączenia z wirtualną rzeczywistością jest jednak co najmniej kilka, także w miejscowości Czarnowąsy. Wybór zależy w decydującym stopniu od indywidualnych potrzeb konsumenta czy przedsiębiorcy i od funkcjonującej infrastruktury IT. Nie jest rzadką sytuacją, że osoby nieznające się na tematach technicznych, mają kłopot z wyborem optymalnego łącza i są mało świadome tego, która forma łączności ma dużą szansę sprostać ich indywidualnym oczekiwaniom. Z tego powodu polecamy wziąć pod uwagę naszą ofertę – Airmax gwarantuje wszystkim zainteresowanym błyskawiczny i trafny dobór korzystnej usługi Internetu z uwzględnieniem podanej lokalizacji – również dla miejscowości Czarnowąsy. Co więcej zyskujesz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, cenników, czasu obowiązywania umowy oraz bieżących akcji rabatowych u wiodących przedstawicieli.

Jesteśmy dostawcą Internetu. Nasze usługi realizujemy w miejscowości Czarnowąsy. W ramach prowadzonej działalności gwarantujemy łącze symetryczne o największej przepustowości, a dodatkowo także TV online i telefonię stacjonarną. Pragniemy działać tak, aby świadczone usługi były możliwie najbardziej intuicyjne w eksploatacji, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz gwarantujemy optymalizację oferty dla każdego użytkownika - za 0 zł. Masz prawo rozwiązać umowę w każdym czasie. Klienci, którzy korzystają z naszego Internetu światłowodowego, otrzymują za darmo publiczne IP, symetryczne łącze (wysyłanie plików z taką samą szybkością jak ich download) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na kuli ziemskiej. Użytkownicy naszego Internetu zyskują w pakiecie również darmowy multiroom, rozdzielczość HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto Ci, którzy zdecydują się na telefon stacjonarny, zyskują możliwość bezpłatnych rozmów w Internecie (wieczorem) i wykonywania bezpłatnych połączeń z innymi krajami.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie