Airmax Internet Jeziorko: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Jeziorko - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Jeziorko i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Jeziorko, ale także bliższą i dalszą okolicę. O solidności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Kluczowym dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat wieluński.

światłowód Jeziorko

Airmax Światłowód Jeziorko bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Jeziorko.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Jeziorko. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości równych i wyższych od klasycznego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz pełnego wachlarza korzyści klasycznego światłowodu, zapewnia także wiele innych profitów w formie: braku okablowania (nie musisz się martwić o efekt wizualny), rewelacyjnych szybkości, bezproblemowości samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku tej technologii infrastruktury kablowej zwyczajnie nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla może zająć sporo czasu. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Jeziorko, szybko i łatwo podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest także opcja Internetu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Jeziorko
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie