O AIRMAX EMAIL EBOK POMOC KONTAKT
> Łącze Internet
NeoConnect PLUS
> Internet bez umowy
> Telefon stacjonarny
> Twoja strona w sieci
> Małe i średnie firmy
> Duże przedsiębiorstwa
> Łącze Internet AirExpress
> Łącze Internet AirDirect
> Łącze Internet AirDirect+
> Łącze Internet AirVPN
> Hosting
> Telefonia VoIP dla firm
> Dzierżawa łączy
> Monitoring dla firm
> Monitoring dla domu
> Bramka kamera IP-WWW
> Kim jesteśmy?
> Zasięg sieci AirMAX
> Kontakt
> Słowniczek techniczny
> Internet 5G

Internet Wrzoski - dostawca Internetu AirMax - do domu, biura, firmy

Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Wrzoski i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Wrzoski, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak również cały powiat opolski.

światłowód Wrzoski

Airmax Światłowód Wrzoski bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Wrzoski. W naszej ofercie znajdziesz Internet światłowodowy kablowy, układany trzema metodami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również dodatkowe wartości w postaci: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych prędkości, łatwości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie przewodu. W przypadku technologii tej okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że serwis przewodu na ogół trwa wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber, szybko można podłączyć do Internetu wiele różnych sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

zasięg Internetu od dostawcy AirMax
Zamów internet

TV online + popularne multimedia

Airmax światłowodowy oferuje także dostęp do różnorodnych multimediów, jak np. TV online – z elastycznymi pakietami do wyboru.

Internet z telewizją możesz zakupić u wybranych usługodawców. Proponowane pakiety obejmują różną ilość kanałów i rozmaite dodatkowe opcje. Dlatego trzeba przed podpisaniem umowy obowiązkowo przeczytać regulamin danego usługodawcy. Muszą tam znaleźć się informacje odnośnie oferowanych pakietów, okresu umowy, oferty programów, a ponadto informacje na temat aktualnej promocji.

Internet z telewizją Airmax to nie tylko zawrotne prędkości pobierania i wgrywania - bez względu na wielkość plików, ale również fantastyczna stabilność łączy, której nie spotkasz w rozwiązaniach mobilnych.

Jeśli potrzebujesz dostęp do bogatej gamy multimediów, jak np. social mediów, skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o szczegółach.

Uwaga – w celu uzyskania szybkości 100+ Mb, zalecamy zakupić dobry model routera z portem 1 Gb/s albo wyższym.

Szybki, pozbawiony limitów Internet to brak problemów z transferem danych, dostęp do filmowych i serialowych hitów w rozdzielczości HD, nieprzerwany dostęp do Facebooka, Instagrama czy YouTuba oraz zawsze bardzo stabilne łącze. W odróżnieniu od Internetu oferowanego przez operatorów komórkowych, posiadasz zawrotnie szybki Internet, niezależnie od przeciążenia sieci ani pogody za oknem. Airmax zapewnia dostęp do sieci faktycznie bez limitów. Oglądasz przeboje kinowe, kibicujesz sportowcom oraz wymieniasz się nawet dużymi plikami bez żadnych ograniczeń - na kilku urządzeniach jednocześnie. Nie trzeba długo czekać na ładowanie stron czy ciągle odświeżać upload lub download plików. Airmax to świetna propozycja Internetu dla rodziny oraz dla przedsiębiorców. Można z niego korzystać w każdym kącie w domu czy w przedsiębiorstwie. Ciesz się zawrotnie szybkim Wi-Fi Airmax w miejscowości Wrzoski. Napisz lub zadzwoń do nas, aby poznać więcej korzyści. Testuj łącza Airmax – to nic nie kosztuje w mieszkaniu lub w biurze przez miesiąc.

Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


Internet powiat opolski:

Kolonia Jaśkowice Murów Kolanowice Sady Nakło Staniszcze Małe Młodnik Karłowice Gracze Molestowice Osiny Michałówek Raszowa Świerkle Ozimek Wolny Prószków Stobrawa Zimnice Wielkie Ostrówek Antoniów Ochodze Źlinice Babi Las Tułowice Szczedrzyk Kobylno Żelazna Ligota Turawska Dębiniec Dąbrówka Łubniańska Otok Stare Budkowice Wydrowice Tłustoręby Boguszyce Mechnice Polska Nowa Wieś Opole Przysiecz Stare Siołkowice Niemodlin Kotórz Mały Karłowiczki Dębska Kuźnia Zagwiździe Nowa Kuźnia Zakrzów Turawski Kup Złotniki Wawelno Kosorowice Zimnice Małe Krzyżowa Dolina Kały Schodnia Pustków Grabie Brzęczkowice Radomierowice Bierdzany Smolnik Winów Kępa Wybłyszczów Radoszowice Łubniany Sokolniki Chmielowice Dziekaństwo Chrząstowice Kąty Luboszyce Brynica Dobrzeń Mały Magnuszowice Jedlice Skarbiszowice Sarny Wielkie Jełowa Borki Chrzowice Krasiejów Piotrowa Tułowice Małe Brzezie Roszkowice Dąbrowa Narok Popielów Chróścice Tarnów Opolski Nowe Budkowice Węgry Dobrzeń Wielki Sosnówka Surowina Ligota Tułowicka Lędziny Turawa Tarnica Szydłowiec Przywory Krasna Góra Wrzoski Komprachcice Chrząszczyce Czarnowąsy Górki Ligota Prószkowska Kaniów Niewodniki Jaśkowice Dębie Góra Kurznie Goszczowice Dylaki Pucnik Kadłub Turawski Gościejowice Folwark Sławice Domecko

W przeciągu zaledwie dekady swobodny dostęp do Internetu stał się dla nas zjawiskiem na tyle zwyczajnym, że ciężko obecnie nawet wyobrazić sobie edukację i rozrywkę bez surfowania w sieci. Dzięki nieustającemu połączeniu z wirtualnym światem, zagwarantowana jest płynna komunikacja z każdą częścią globu, przekazywanie plików oraz rozwijanie umiejętności. Sposobów połączenia z wirtualnym światem jest jednak więcej niż 1, w tym także w miejscowości Wrzoski. Decyzja, którą opcję wybierzemy zależy w głównej mierze od wymagań użytkownika i od pracującej infrastruktury IT. Bardzo często osoby niezorientowane w aspektach technicznych, mają kłopot z wybraniem zalecanego łącza i są praktycznie nieświadome tego, która oferta sprosta ich wyjątkowym wymogom. To dlatego polecamy poznać naszą ofertę – Airmax oferuje użytkownikom szybki i skuteczny dobór naprawdę korzystnej opcji Internetu z uwzględnieniem ściśle określonej lokalizacji – w tym dla miejscowości Wrzoski. Ponadto oferujemy możliwość porównania: szybkości działania Internetu, różnych opcji abonamentowych, okresu obowiązywania umowy oraz obowiązujących programów rabatowych i lojalnościowych u popularnych dostawców usług.

Jesteśmy dostawcą usług internetowych. Nasze usługi są dostępne w miejscowości Wrzoski. W ramach oferty zapewniamy symetryczne łącze światłowodowe o wielkiej przepustowości, a ponadto telewizję online i telefon stacjonarny. Chcemy działać tak, aby dostarczane usługi były możliwie najprostsze w eksploatacji, dlatego zapewniamy umowę na czas nieokreślony oraz zapewniamy optymalizację oferty dla wszystkich klientów - bez dodatkowych kosztów. Masz prawo wycofać się ze współpracy kiedy tylko chcesz. Klienci, którzy korzystają z naszego światłowodowego Internetu, otrzymują w pakiecie zewnętrzny adres IP, symetryczne łącze (upload plików z taką samą szybkością jak ich pobieranie) oraz bezpośrednie łączenie się z każdą siecią na Ziemi. Użytkownicy naszej sieci zyskują również nieodpłatny multiroom, telewizję HD, 3D oraz nowoczesną nagrywarkę. Ponadto Klienci korzystający z naszej sieci, którzy wybiorą telefon przez Internet, mogą korzystać z nieodpłatnych rozmów w Internecie (wieczorami) i wykonywania nieodpłatnych połączeń zagranicznych.

PocztaeBOK Kontakt śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie