Airmax Internet Komarno: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Komarno - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, bezkonkurencyjny internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Komarno i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle popularnego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Komarno, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie bezpłatnego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat karkonoski.

światłowód Komarno

Airmax Światłowód Komarno bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Komarno.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Komarno. Dostarczamy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Technologia ta umożliwia osiągnięcie prędkości podobnych lub nawet większych od tradycyjnego światłowodu, tj. co najmniej 15 Gb i więcej. Technologia ta, oprócz kompletu korzyści zwykłego światłowodu, dostarcza także dodatkowe wartości w formie: braku okablowania (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na czynniki atmosferyczne i fizyczne uszkodzenia infrastruktury sieciowej. W przypadku technologii tej plątaniny kabli zwyczajnie nie ma, a warto zauważyć, że naprawa przewodów często zajmuje sporo czasu. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Komarno, nareszcie podłączysz do sieci całość posiadanych urządzeń. Może zainteresować Cię także opcja Internetu prepaid, czyli na kartę.

Światłowód Komarno
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie