Airmax Internet Niedamirów: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Niedamirów - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaprezentować nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam oznajmić, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Niedamirów i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Niedamirów, ale także bliższą i dalszą okolicę. O jakości naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, oraz cały powiat kamiennogórski.

światłowód Niedamirów

Airmax Światłowód Niedamirów bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Niedamirów.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu domowego w miejscowości Niedamirów. Dostarczamy Internet w technologii klasycznego światłowodu kablowego, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy światłowód AirFiber pozwala na osiąganie szybkości równych lub wyższych od popularnego Internetu światłowodowego, czyli minimum 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy światłowód AirFiber, oprócz całości zalet normalnego Internetu światłowodowego, gwarantuje również wartość dodaną w formie: braku kabli (nie wpływa negatywnie na estetykę domu i ogrodu), bardzo dużej prędkości, bezproblemowości samodzielnego wdrożenia oraz odporności na warunki pogodowe i mechaniczne zniszczenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu światłowodowego AirFiber okablowania po prostu nie ma, a należy pamiętać, że naprawienie przewodu na ogół zajmuje wiele dni. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Niedamirów, szybko można podłączyć do Internetu komplet swoich sprzętów. Dostępna jest również opcja światłowodu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Niedamirów
image/svg+xml
internet Niedamirów

Airmax Internet Niedamirów i okolice: Miejscowości objęte zasięgiem sieci AirMAX:


śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie