Airmax Internet Kup - Dostawca Innowacyjnego Internetu dla Mieszkań, Biur i Przedsiębiorstw

Internet Kup - Dostawca Internetu AirMAX pragnie przedstawić nowy, całkowicie nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Kup i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Kup, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie darmowego okresu testowego. Najważniejsze dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, jak i cały powiat opolski.

światłowód Kup

Airmax Światłowód Kup bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Kup.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu w technologii światłowodu kablowego w miejscowości Kup. Oferujemy Internet w technologii standardowego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Internet AirFiber umożliwia uzyskiwanie prędkości równych lub wyższych od popularnego światłowodu, tj. około 15 Gb i więcej. Internet AirFiber, oprócz wszechstronnych korzyści normalnego światłowodu, gwarantuje także dodatkowe profity pod postacią: braku przewodów (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), zawrotnych szybkości, prostoty samodzielnego wdrożenia oraz odporności na deszcz, wiatr czy śnieg i fizyczne zniszczenia kabla. W przypadku tego Internetu okablowania zwyczajnie nie ma, a należy pamiętać, że usunięcie usterki w przypadku przewodu na ogół trwa sporo czasu. Dzięki nowatorskiemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Kup, szybko podłączysz do sieci wiele różnych urządzeń. Dostępna jest także opcja Internetu bez umowy – z przedpłatą.

Światłowód Kup
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie