Airmax Internet Mokrsko: niezrównana szybkość dostępu do sieci dla mieszkań, biur oraz przedsiębiorstw na obszarze województwa łódzkiego.

Internet Mokrsko - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować nowy, ultra szybki internet do domu, firmy, biura. Miło nam poinformować, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Mokrsko i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle korzystnego cenowo i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Mokrsko, ale także bliższą i dalszą okolicę. O sprawności naszych usług możesz przekonać się w czasie niezobowiązującego okresu testowego. Fundamentalne dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a także cały powiat wieluński.

światłowód Mokrsko

Airmax Światłowód Mokrsko bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Mokrsko.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu stacjonarnego w miejscowości Mokrsko. Oferujemy Internet w technologii tradycyjnego światłowodu kablowego, układany różnymi technikami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych i przy użyciu technologii bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). AirFiber pozwala na osiągnięcie szybkości równych i wyższych od standardowego Internetu światłowodowego, czyli rzędu 15 Gb i więcej. AirFiber, oprócz wszystkich zalet klasycznego Internetu światłowodowego, zapewnia również dodatkowe korzyści pod postacią: braku okablowania (nie obniża atrakcyjności budynku i posesji), zaskakujących prędkości, prostoty samodzielniej instalacji oraz odporności na czynniki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenia kabla. W przypadku AirFiber przewodów po prostu nie ma, a warto pamiętać, że naprawa kabla zwykle trwa wiele dni. Dzięki innowacyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Mokrsko, łatwo można podłączyć do Internetu wiele sprzętów. W naszej ofercie znajduje się również opcja światłowodu bez umowy – na kartę.

Światłowód Mokrsko
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie