Airmax Internet Koźlice: Ekstremalnie Szybki Dostawca Sieci Domowej, Biurowej i Korporacyjnej w Regionie Dolnośląskim.

Internet Koźlice - Dostawca Internetu AirMAX pragnie zaoferować Państwu nowy, szybki i nielimitowany internet do domu, firmy, biura. Miło nam podać wiadomość, że zasięg naszej sieci objął miejscowość Koźlice i okolice.

Obecnie zasięg niezwykle szybkiego i niezawodnego internetu obejmuje nie tylko miejscowość Koźlice, ale także bliższą i dalszą okolicę. O korzyściach płynących z użytkowania naszych usług możesz przekonać się w czasie nieodpłatnego okresu testowego. Warte podkreślenia dla nas jest zaufanie jakim obdarzyła nas Twoja gmina, a zarazem cały powiat polkowicki.

światłowód Koźlice

Airmax Światłowód Koźlice bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników - Airmax Internet Koźlice.

Operator Airmax jest dostawcą Internetu światłowodowego w miejscowości Koźlice. Dostarczamy Internet światłowodowy kablowy, układany 3 sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu (AirFiber). Bezprzewodowy Internet AirFiber pozwala na uzyskanie szybkości podobnych lub nawet większych od klasycznego Internetu światłowodowego, czyli przynajmniej 15 Gb i więcej. Bezprzewodowy Internet AirFiber, oprócz pełnego wachlarza zalet zwykłego Internetu światłowodowego, dostarcza również dodatkową wartość w formie: braku infrastruktury kablowej (nie wpływa negatywnie na wygląd budynku i posesji), niesamowitej prędkości, bezproblemowości instalacji bez pomocy fachowcy oraz odporności na warunki atmosferyczne i mechaniczne uszkodzenie infrastruktury sieciowej. W przypadku bezprzewodowego Internetu AirFiber infrastruktury kablowej po prostu nie ma, a warto zauważyć, że serwis przewodów czasem zajmuje wiele dni. Dzięki rewolucyjnemu routerowi Airmax Fiber - światłowód Koźlice, szybko i łatwo można podłączyć do Internetu komplet posiadanych sprzętów. Ciekawym rozwiązaniem jest również opcja światłowodu w systemie prepaid bez umowy.

Światłowód Koźlice
image/svg+xml
śląskie opolskie dolnośląskie wielkopolskie łódzkie lubuskie